• Намалена цена
  • Неодамнешно
Пластични Pegboard за Дете Занает Хама Монистра DIY Со Риба Хартија Картичка Мувла, 9.5x9.5cm 1PC
zoom_in

Пластични Pegboard за Дете Занает Хама Монистра DIY Со Риба Хартија Картичка Мувла, 9.5x9.5cm 1PC

DEN 39.00 54.24

Количина на стоки
check Тековен


COUNTACT НАС
Можете да Контактирате со Оставање на Порака , Трговија со датотеки, или e-mail .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа . Ви благодариме за вашата поддршка!
ПОВРАТНИ информации
ПРЕВОЗОТ
ПЛАЌАЊЕ
ВРАЌАЊЕ&НАПЛАТА

Број На Модел На:
WS145672
Бренд Име:
DoreenBeads
Тип На Производ:
Други
Тип:
pegboard
Материјал:
Пластични
Големина:
9.5cm x9.5cm
Дебелина:
5.2 mm

Најдобри понуди..