• Неодамнешно
1cm дијамант црвени и бели plaid со 3 поени лента Лента прибор за облека свадба подарок подарок пакување лента
zoom_in

1cm дијамант црвени и бели plaid со 3 поени лента Лента прибор за облека свадба подарок подарок пакување лента

DEN 483.36

Количина на стоки
check Тековен


боја:
Видете табела
Техника:
Печатени
Функција:
еластичен
Употреба:
Облека
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Webbing
Ставка опис:
Лента
боја:
Портокал
Спецификации:
Селектирани со 45 метри/roll

Најдобри понуди..