• Неодамнешно
Трговија на големо! 1000pcs / висококвалитетни природни pheasant пердуви 27-35 cm / 11-14 инчен pheasant пердув центар фокус свадба облечи
zoom_in

Трговија на големо! 1000pcs / висококвалитетни природни pheasant пердуви 27-35 cm / 11-14 инчен pheasant пердув

DEN 6719.52

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
-Ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот ние испратени до вас , ве молиме контактирајте не директно . Тоа е повеќе брза и безбедна,тоа трае 7-10days, и ве молиме контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
ПЛАЌАЊЕ ЗАШТИТА
На парите е безбеден, бидејќи можете да го испратите вашиот пари за да Aliexpress веб-страница, Бидејќи само откако ќе ги примите објект, Aliexpress веб страница ќе ја испрати на износот за нас. Ви благодариме!
.
-Забелешка : сите линк со кој е означен ЕМС бесплатен превозот,ако у се од Бразил,ние ќе брод од страна на бразил пост, наместо на ЕМС,бидејќи Бразил,бразил пост е најбрзиот и повеќето безбедни начини за превозот.така вашата исплата е 100% сигурен !
ПРЕВОЗОТ
- Сите наши објектот е бесплатен испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail ,тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена, нормално трае од 15 - 25 дена,но за некои причини,пратката ќе одложувања.ве молиме да обрнете внимание за ова пред да u се направи ред.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Трговија на големо 1000pcs / природни pheasant опашка пердуви 27-35 cm / 11-14 инчен pheasant пердуви центар фокус свадба декорација
Ставка Детали
Pheasant Пердуви
Боја : Natrual
Количина : 1000pcs
Големина : 27-35 cm / 11-14 инчен
-Прифаќаме само Зачувам (Т/T ,Western Union и други начини на плаќање aliexpress прифати)
Ве молиме оставете точно и јасно адреса ,тоа ќе ги намали многуте проблеми на превозот.
ПОВРАТНИ информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Pheasant Пердув
Шема:
Обоена
боја:
повеќе Боја
Количина:
1000pcs
Големина:
27-35 cm / 11-14 inch
Материјал:
Pheasant Пердув

Најдобри понуди..