• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот 200pcs 12mm Акрилик Цвет Дизајн Кристал, Кристално Cabochons монистра, Diy За телефонот декорација
zoom_in

Бесплатен Превозот 200pcs 12mm Акрилик Цвет Дизајн Кристал, Кристално Cabochons монистра, Diy За телефонот

DEN 88.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Информации За Производот
Име На Производ : Rhinestones
Материјал : Акрилик
Големина : 12mm
Пакет : OPP вреќа,200pcs/многу
Боја : Како на сликата
Се користи За : Овие зрнца се добри за свадба корист, scrapbooking, занает, коса,текстил, чевли,нокти,мобилен телефон,лаптоп и кеси декорација, итн. Производот Се Покаже
Боја Несовпаѓање Боја На Несовпаѓање
Јас не моето најдобро да се пука на најблиските боја на ѕвонење како можам да, но таму ќе биде малку боја разлика. Ве молиме да дадете + - додаток на бои прикажана овде како некои компјутерски монитори може да се разликува малку.Мерење со рака, така +-1mm грешка е дозволено
За Превозот
1.Обично ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail, што ќе се 7-50 дена да пристигне според различни земја. За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако вашата цел е повеќе од УСД $150, ние ќе ви нудиме Брза Испорака Метод Наместо На Кина Пост Воздух Mail, и нема да ви наплатат дополнителни трошоци.
За Сопствени Такси/Трошоци
Тука нашата цена е само за предмети, не вклучувајќи било обичај давачки или други даноци. Тоа е купувачите сопствена одговорност, пред наддавање, ве молиме контактирајте да го направи тоа јасно.
Freeback :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
YL0210
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
TPSMOC
Техника:
Самолепливи
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Цвет
Големина:
12mm
боја:
како Слика
Пакет:
200pcs/многу
Стил:
Flatback
Големина:
12mm

Најдобри понуди..