• Неодамнешно
Нова мода големи шема Исклучување whtie кабелот тешки рачно изработени beaded свадба фустан од чипка ткаенина 51 1yard
zoom_in

Нова мода големи шема Исклучување whtie кабелот тешки рачно изработени beaded свадба фустан од чипка ткаенина

DEN 2203.20

Количина на стоки
check Тековен


За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express.За било какви прашања, контактирајте со нас слободно.

боја:
исклучување бело Вино
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Монистра
Ширина:
130
Ткаенина Тип:
Mesh

Најдобри понуди..