• Неодамнешно
Кристалниот Замок 4А-стакло flatback кристал Аквамарин не hot fix кристал ниту еден лепак нема амбуланта корегирање strass rhinestones за помине уметност
zoom_in

Кристалниот Замок 4А-стакло flatback кристал Аквамарин не hot fix кристал ниту еден лепак нема амбуланта корегирање

DEN 249.60

Количина на стоки
check Тековен

Ние како да воспостави долго бизнис relastionship наместо benifit по видување. Ако ви се итни, pls изберете dhl, fedex, или емс и плати. она што е стан може да биде побрзо одговор освен спиење време. pls имајте предвид дека.0 MM 10 БРУТО = 1440 КОМПЈУТЕРИ SS8 2. Многу од нашите стари клиенти се враќаат назад за да се ре-цел againa и повторно. За големина и боја, секој наслов имаат writnte големина и боја јасно. Ние си имаме свој фабрика и продажба кои извоз на големи камења од целиот свет.мала големина одделение 4А-стакло flatback кристал Аквамарин не hot fix кристал ниту еден лепак нема амбуланта корегирање strass rhinestones за помине уметност Оваа страница е само за една стока како што белег во насловот. Нашите Garanty :
Драг пријател, ние сме чесни фабрика и да се обрне повеќе внимание на нашите производи, услуги и преглед.
Имајте на ум Пред Цел Драг пријател, 1.
Добар бизнис треба undertand и пријателски betweence секој., Ltd е компанија која е специјализирана во кристал производи, вклучувајќи кристал амбуланта корегирање, фенси камен, се шие на, кристал мрежа, купот на синџирот, и сите други кристал производи и релевантни производи. pls проверете внимателно и donot се направи грешка на она што го сакате. Па ние garantee : "ние ќе ја преземе одговорноста во секое време без разлика на вашата цел е завршена или не.

боја:
Ниту Една Амбуланта Корегирање
Големина:
ss3 1440pcs, ss4 1440pcs, ss5 1440pcs, ss6 1440pcs, ss8 1440pcs, ss10 1440pcs, ss12 1440pcs, ss16 1440pcs, ss20 1440pcs, ss30 288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Техника:
Лепак За
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Кристал Замокот
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
4а-не амбуланта корегирање 316 Аквамарин кристал rhinestones
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Rhinestones Тип:
3D Помине Уметност Кристал Сјајот | Не амбуланта корегирање Кристал| Flatback Strass
Помине Уметност Кристал Големина:
ss3 ss4 ss5 ss6 ss8 ss10 ss12 ss16 ss20 ss30
Ниту Една Амбуланта Корегирање Боја:
316 Аквамарин Xilion Роуз Не Амбуланта Корегирање Кристал
квалитет:
Одделение AAAA Подобро од другите |Нема амбуланта корегирање
Обликот:
Нема Амбуланта Корегирање Flatback Кристал Кристално Сребро Назад Ниту Една Амбуланта Корегирање
Ноктите Кристал Мало Пакување:
1440pcs по торба flatback кристал
Ноктите Кристал Користи Како:
Eyelash Кристал| Помине Уметност| Подарок DIY Rhinestones| Автомобил Декорација
Користат За:
Свадба Свадба Нокти| Партија Вечер Жените Чевли| Телефон Случај| Накит
mateiral:
Супер Кристално Стакло Материјал Кристал амбуланта корегирање| не DMC

Најдобри понуди..