• Намалена цена
  • Неодамнешно
10yard 8cm Облека, додатоци исклучителна боја чипка квалитет чипка ткаенина со еластична чипка широк 8cm Еластична чипка,лента
zoom_in

10yard 8cm Облека, додатоци исклучителна боја чипка квалитет чипка ткаенина со еластична чипка широк 8cm Еластична

DEN 223.00 234.24

Количина на стоки
check Тековен

ДОЛАРИ 2.42 ДОЛАРИ 1.75 Добредојдовте дојде до мојата продавница Name TQ Hight-Квалитетен Материјал : 100% памук Количина : 10 јарди Корисни сугестии Нашата компанија може да се прилагоди патенти, копчиња, патент главата, brooch Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека патент бои може да се разликува малку поради монитори
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
80mm
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
001
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Плетени
Ткаенина Тип:
Памук
боја:
микс

Најдобри понуди..