• Намалена цена
  • Неодамнешно
1yards Beaded Чипка Лента Трим Бенд Tassel Дополнителните Средување на Лента Чипка Applique Мотив латинска Танц Фустан Украсен Шиење T2160
zoom_in

1yards Beaded Чипка Лента Трим Бенд Tassel Дополнителните Средување на Лента Чипка Applique Мотив латинска

DEN 326.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : Полиестер Големина : Прибл. целосна ширина 3cm/1.18" инчи, 1 двор е за 91cm должина
Се должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Црно со златен Пакет се Вклучени : 1 X 1 двор трим
двор

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
Approx. full width 3cm/1.18 inches
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Beaded Трим T2160
Техника:
Beaded
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Полиестер / Ткаенина
боја:
Црна со злато
Секс:
за жените
Материјал:
Полиестер / Ткаенина
Големина:
Approx. full width 3cm/1.18 inches
Тип:
Плетенка beaded трим

Најдобри понуди..