• Намалена цена
  • Неодамнешно
50Pcs Божиќ Чорапи Дрвени Копчиња За Облека Scrapbooking Додатоци Украсни Копчиња Занает Материјали за Шиење 21*30мм
zoom_in

50Pcs Божиќ Чорапи Дрвени Копчиња За Облека Scrapbooking Додатоци Украсни Копчиња Занает Материјали за Шиење

DEN 106.00 124.32

Количина на стоки
check Тековен

50 Pcs Божиќ Чорапи Дрвени Копчиња За Облека Scrapbooking Додатоци Украсни Копчиња Занает Материјали за Шиење 21*30мм
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : смола
Големина : 21*30 mm
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Функција:
Без Никел
Бренд Име:
Свежо Градина
Декорација:
Никој
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
СБ-1606008
Користење на:
дрвени копчиња
Обликот:
шиење додатоци
Стил:
Декоративни Копчето

Најдобри понуди..