• Намалена цена
  • Неодамнешно
Антички Египет Апстракт Декоративна Шема Жртва Фараонот Црна Мачка Лико Уметност Круг Иглички Значка Копчето Облека Декорација 5pcs
zoom_in

Антички Египет Апстракт Декоративна Шема Жртва Фараонот Црна Мачка Лико Уметност Круг Иглички Значка Копчето

DEN 364.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен

Објектот спецификите Класификација Значка Функција Опфатени со нула - и УВ-отпорни Mylar. Материјал Пластика. Печатени на 100% од Рециклираната Хартија Дијаметар : 4.4 cm

Големина:
diameter-4.4cm
Главен Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Значка Тип:
Pin-От На
Декорација:
Никој
Функција:
Без Никел
Техника:
Печатени
Обликот:
Круг
Тип На Производ:
Значки

Најдобри понуди..