• Намалена цена
  • Неодамнешно
XWL 1Pair Завеса Виси Ремени Двојно Топки Прозорец Завеса Додатоци Рака Tassel Tiebacks Тока Виси на Јажиња Дома Декор
zoom_in

XWL 1Pair Завеса Виси Ремени Двојно Топки Прозорец Завеса Додатоци Рака Tassel Tiebacks Тока Виси на Јажиња

DEN 1747.00 2328.96

Количина на стоки
check Тековен


XWL Луксузни 1 Pair Завеса Виси Ремен Двоен Топки Прозорец Завеса Додатоци Рака Tassel Tiebacks Тока Виси на Јажиња Дома Декор
Опис
Материјал : Полиестер&Rayon
Вкупна должина : Околу 78.5 cm/30.9"
Должина на јажето : За 46.5 cm/18.3"
Должината на дополнителните : За 22cm/8.66"
Должина на топката : Околу 10см/3.93"
Боја : 7 боја за вашата изберете
Пакет : 1 Пар/пакетот( вклучува 4 топки )
Користете Завеса декорација
100% сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет и добра цена за вас.
Напомена :
1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.На производи се рачно мерење,поединечни производи ќе имаат малку грешка.
2.Различни baches,производите може да имаат малку разлика,како што се мали додатоци.
Детали шоу


Употреба:
Дома Текстил,Декоративни,Завесата
Материјал:
100% Rayon
Тип:
Tieback Tassel
Број На Модел На:
CY0037
Вкупната висина:
78.5 cm
боја:
7 Боја

Најдобри понуди..