• Неодамнешно
трговија на големо! 100pcs / природни pheasant опашка пердуви 27-35 cm / 11-14 инчен pheasant пердуви центар фокус свадба декорација
zoom_in

трговија на големо! 100pcs / природни pheasant опашка пердуви 27-35 cm / 11-14 инчен pheasant пердуви центар

DEN 762.24

Количина на стоки
check Тековен


3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Трговија на големо 100pcs / природни pheasant опашка пердуви 27-35 cm / 11-14 инчен pheasant пердуви центар фокус свадба декорација
Ставка Детали
Pheasant Пердуви
Боја : Natrual
Количина : 100pcs
Големина : 27-35 cm / 11-14 инчен
-Прифаќаме само Зачувам (Т/T ,Western Union и други начини на плаќање aliexpress прифати)
Ве молиме оставете точно и јасно адреса ,тоа ќе ги намали многуте проблеми на превозот.
ПЛАЌАЊЕ ЗАШТИТА
На парите е безбеден, бидејќи можете да го испратите вашиот пари за да Aliexpress веб-страница, Бидејќи само откако ќе ги примите објект, Aliexpress веб страница ќе ја испрати на износот за нас. Ви благодариме!
. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
-Забелешка : сите линк со кој е означен ЕМС бесплатен превозот,ако у се од Бразил,ние ќе брод од страна на бразил пост, наместо на ЕМС,бидејќи Бразил,бразил пост е најбрзиот и повеќето безбедни начини за превозот.така вашата исплата е 100% сигурен !
ПРЕВОЗОТ
- Сите наши објектот е бесплатен испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail ,тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена, нормално трае од 15 - 25 дена,но за некои причини,пратката ќе одложувања.
ПОВРАТНИ информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
-Ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот ние испратени до вас , ве молиме контактирајте не директно .ве молиме да обрнете внимание за ова пред да u се направи ред. Тоа е повеќе брза и безбедна,тоа трае 7-10days, и ве молиме контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Pheasant Пердув
Шема:
Обоена
боја:
повеќе Боја
Количина:
100pcs
Големина:
27-35 cm / 11-14 inch
Материјал:
Pheasant Пердув

Најдобри понуди..