• Намалена цена
  • Неодамнешно
златен пајакот sequins Rhinestones мушка brooch закрпи applique везени ткаенина да се шие на закрпи за облека parches para la ropa
zoom_in

златен пајакот sequins Rhinestones мушка brooch закрпи applique везени ткаенина да се шие на закрпи за облека

DEN 529.00 575.52

Количина на стоки
check Тековен


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : како се покаже

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Најдобри понуди..