• Неодамнешно
Нов оглас! 100pcs / природна розова pheasant опашка пердуви 27-35 cm / 11-14 инчен pheasant пердуви прибор за облека
zoom_in

Нов оглас! 100pcs / природна розова pheasant опашка пердуви 27-35 cm / 11-14 инчен pheasant пердуви прибор

DEN 762.24

Количина на стоки
check Тековен

Ако вашата потреба објект итно да,можете да изберете EMS, DHL , Fed Ex или UPS.
-Ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот ние испратени до вас , ве молиме контактирајте не директно . Ви благодариме!
.
ПЛАЌАЊЕ ЗАШТИТА
На парите е безбеден, бидејќи можете да го испратите вашиот пари за да Aliexpress веб-страница, Бидејќи само откако ќе ги примите објект, Aliexpress веб страница ќе ја испрати на износот за нас.ве молиме да обрнете внимание за ова пред да u се направи ред.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Тоа е повеќе брза и безбедна,тоа трае 7-10days, и ве молиме контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена.
Трговија на големо 100pcs / природни pheasant опашка пердуви 27-35 cm / 11-14 инчен pheasant пердуви центар фокус свадба декорација
Ставка Детали
Pheasant Пердуви
Боја : Natrual
Количина : 100pcs
Големина : 27-35 cm / 11-14 инчен
-Прифаќаме само Зачувам (Т/T ,Western Union и други начини на плаќање aliexpress прифати)
Ве молиме оставете точно и јасно адреса ,тоа ќе ги намали многуте проблеми на превозот.
ПОВРАТНИ информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.така вашата исплата е 100% сигурен !
ПРЕВОЗОТ
- Сите наши објектот е бесплатен испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail ,тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена, нормално трае од 15 - 25 дена,но за некои причини,пратката ќе одложувања. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
-Забелешка : сите линк со кој е означен ЕМС бесплатен превозот,ако у се од Бразил,ние ќе брод од страна на бразил пост, наместо на ЕМС,бидејќи Бразил,бразил пост е најбрзиот и повеќето безбедни начини за превозот.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Pheasant Пердув
Шема:
Обоена
боја:
повеќе Боја
Количина:
100pcs
Големина:
27-35 cm / 11-14 inch
Материјал:
Pheasant Пердув

Најдобри понуди..