• Неодамнешно
печатење нишка со четири бои чадор со Божиќ подарок цвет пакување свадба домашен текстил за шиење ткаенина лента
zoom_in

печатење нишка со четири бои чадор со Божиќ подарок цвет пакување свадба домашен текстил за шиење ткаенина

DEN 569.28

Количина на стоки
check Тековен


Техника:
Печатени
Функција:
Висока Издржливост
Употреба:
Облека
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Webbing
Ставка опис:
Печатење нишка се земе
Статија број:
Печатење појас
Бои:
Жолто, црвено вино

Најдобри понуди..