• Намалена цена
  • Неодамнешно
Микс Големина Форма Луксузни Одделение 5A Стакло за Шиење Кристал AB Flatback Rhinestones да се Шие На Strass Кристал Камен За Свадба Облечи Чевли
zoom_in

Микс Големина Форма Луксузни Одделение 5A Стакло за Шиење Кристал AB Flatback Rhinestones да се Шие На Strass

DEN 1300.00 1368.00

Количина на стоки
check Тековен

Микс Големина Форма Луксузни Одделение 5 A Стакло за Шиење Кристал AB Flatback Rhinestones да се Шие На Strass Кристал Камен За Свадба Облечи Чевли
Квалитет : Ова е Одделение AAAAA (5 A) Raluxy Кристал се Шие На. Супер Светол Камен. (Ако сакате помала цена, можете да одат на нашата продавница за цел одделение AAAA 4А -)
Боја : овој линк е сите Кристал AB боја. ( Pls игнорира слика кристал боја, тоа е само за да покажат форма)
Облик и Големина : Мешана Форма и Големина. Секоја серија има две форма и неколку големина меша. ( Pls се избере вистинскиот што сакате и donot бидете збунети)

боја:
Series1 Rivoli Мешани, Series2 Овална Navette, Series3 Капка Лист, Se4 Квадрат И Правоаголник, S5 Триаголник Baguette, Ser6 Галактички Космичка
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
5A Мешани Големина и Форма Кристал AB
Обликот:
Круг
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Шиење Кристал Производи:
Flatback Кристално Стакло Кристал Се Шие На Монистра Со Две Дупки
Да Се Шие На Обликот 1:
3200 Rivoli 3210 Овална 3230 Tear Drop 3223 Navette 3254 Дијамант Лист
Да Се Шие На Обликот 2:
3240 Плоштадот 3250 Правоаголник 3255 Baguette 3270 Триаголник 3256 Галактички
Да се шие На обликот 3 Големина:
3265 Космичка
Квалитетот на Шие На Кристал:
Топ Луксузни одделение 5A Квалитет супер светол Број 1 Кинески Квалитет
Боја и Големина:
Кристал AB| Големина Мешани како во опција
Да Се Шие На Користени:
Свадба Фустан Облека Кеси Вечер Булчински Чевли DIY Капи Облека
Да Се Шие На Цена:
Голема Количина Со Големо Фабрика Цена
Кристал Се Шие На Пакување:
секој со различна количина, пишува во опција, изберете pls
Техника:
Стакло За Шиење Камен Кристал Шие-На Flatback Кристал Не Амбуланта Корегирање

Најдобри понуди..