• Намалена цена
  • Неодамнешно
5pair Бела Push Up Градник Првенство Влошки Сунѓерот Пена Градник Градите Подобрувач За Бикини Соочи Вметнете Булчински Градник Accessorries WB125
zoom_in

5pair Бела Push Up Градник Првенство Влошки Сунѓерот Пена Градник Градите Подобрувач За Бикини Соочи Вметнете

DEN 408.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Меки и удобни. Одлично за Бикини, венчаница итн. Спецификација (приближно) : Материјал : Мека Пена Големина : Шоу на сликата се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Off бела Пакет се Вклучени : 1 X 5 поставите градник првенство fo am

Број На Модел На:
Градник влошки WB125
Тип На Производ:
Други
боја:
Исклучување бела
Големина:
се појави во слика
Градник влошки:
Yes
Градник Првенство влошки:
Yes

Најдобри понуди..