• Намалена цена
  • Неодамнешно
ЛГБТ Stippling Виножито Геј, Лезбејка Транссексуалци Bisexuals Поддршка Знаме Круг Иглички Значка Копчето Облека Декорација 5pcs
zoom_in

ЛГБТ Stippling Виножито Геј, Лезбејка Транссексуалци Bisexuals Поддршка Знаме Круг Иглички Значка Копчето Облека

DEN 364.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен

Објектот спецификите Класификација Значка Функција Опфатени со нула - и УВ-отпорни Mylar. Материјал Пластика. Печатени на 100% од Рециклираната Хартија Дијаметар : 4.4 cm

Големина:
diameter-4.4cm
Главен Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Значка Тип:
Pin-От На
Декорација:
Никој
Функција:
Без Никел
Техника:
Печатени
Обликот:
Круг
Тип На Производ:
Значки

Најдобри понуди..