• Неодамнешно
Кристалниот Замок 4А-стакло flatback кристал Peridot не hot fix кристал ниту еден лепак нема амбуланта корегирање strass rhinestones за помине уметност
zoom_in

Кристалниот Замок 4А-стакло flatback кристал Peridot не hot fix кристал ниту еден лепак нема амбуланта корегирање

DEN 249.60

Количина на стоки
check Тековен

Нашата Продавница немаат евтини квалитет на камен. За клиентите, кои ни даваат лоши повратни информации без контакт со нас и пред тоа, ние ќе не направи услуга повеќе. Повеќето боја и големина на акции. Ова можете да го користите Ноктите Кристали со Лепак Налепница.8 MM 10 БРУТО = 1440 КОМПЈУТЕРИ SS6 1.мала големина одделение 4А-стакло flatback кристал Peridot не hot fix кристал ниту еден лепак нема амбуланта корегирање strass rhinestones за помине уметност Оваа страница е само за една стока како што белег во насловот. Чувајте Дома : Други Стоки Страница :
Линк 3 : Други Супер Кристал Производи за Продажба на
3.4 MM 10 БРУТО = 1440 КОМПЈУТЕРИ SS4 1. Ова е Одделение AAAA(4А -) Не амбуланта корегирање Кристал Стакло Помине Уметност Кристали. Имаме Одделение AAAAA(5 A) во Просторија и Кристал AB боја само. Ние може да ви понуди различни квалитет со најдобра конкурентна цена според вашиот пазар. На секое прашање, само контактирајте со нас. Ако не сте пријателски, pls donot цел од нас.
Имајте на ум Пред Цел Драг пријател, 1. Ако имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со нас во секое време и ние ќе ви одговори со вас, наскоро како што можеме да видиме вашата порака да го решите вашиот проблем.2 MM 10 БРУТО = 1440 КОМПЈУТЕРИ SS16 3. Ние претпочитаат да ги реши сите на вашиот проблем и да се направи сте happe наместо на спор или лоши повратни информации.ние само една понуда квалитет тука - Raluxy амбуланта корегирање. За големина и боја, секој наслов имаат writnte големина и боја јасно. Ние сме чесни, професионални производители и фабрика.4 MM 10 БРУТО = 1440 КОМПЈУТЕРИ SS10 2. Нашите Кристал Помине Уметност Кристал е многу популарна и се користи или DIY за телефонот покрие | ноктите | Коса Додатоци | Свадба Чевли | партија Чевли | Свадба Aceessories и било каде на друго место ќе сакате да ги красат. Многу добавувачи копија нашите информации тука. (Други големината само Одделение 4А-Raluxy амбуланта корегирање назад) Големина на информации како што се следниве : Големината на информации како што се следниве : ДИЈАМЕТАР (MM) ПАКУВАЊЕ SS3 1.

боја:
Ниту Една Амбуланта Корегирање
Големина:
ss3 1440pcs, ss4 1440pcs, ss5 1440pcs, ss6 1440pcs, ss8 1440pcs, ss10 1440pcs, ss12 1440pcs, ss16 1440pcs, ss20 1440pcs, ss30 288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Техника:
Лепак За
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Кристал Замокот
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
4а-не амбуланта корегирање 310 Peridot кристал rhinestones
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Rhinestones Тип:
3D Помине Уметност Кристал Сјајот | Не амбуланта корегирање Кристал| Flatback Strass
Помине Уметност Кристал Големина:
ss3 ss4 ss5 ss6 ss8 ss10 ss12 ss16 ss20 ss30
Ниту Една Амбуланта Корегирање Боја:
310 Peridot Xilion Роуз Не Амбуланта Корегирање Кристал
квалитет:
Одделение AAAA Подобро од другите |Нема амбуланта корегирање
Обликот:
Нема Амбуланта Корегирање Flatback Кристал Кристално Сребро Назад Ниту Една Амбуланта Корегирање
Ноктите Кристал Мало Пакување:
1440pcs по торба flatback кристал
Ноктите Кристал Користи Како:
Eyelash Кристал| Помине Уметност| Подарок DIY Rhinestones| Автомобил Декорација
Користат За:
Свадба Свадба Нокти| Партија Вечер Жените Чевли| Телефон Случај| Накит
mateiral:
Супер Кристално Стакло Материјал Кристал амбуланта корегирање| не DMC

Најдобри понуди..