• Неодамнешно
НОВИ 500PCS Микс 40mm Поместена Чувствува Пролет Цвет Appliques Занаети Свадба Одлуки DIY A73A*10
zoom_in

НОВИ 500PCS Микс 40mm Поместена Чувствува Пролет Цвет Appliques Занаети Свадба Одлуки DIY A73A*10

DEN 431.52

Количина на стоки
check Тековен


Големина : 40mm
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Големина:
40mm
Техника:
Appliqued
Стил:
Стап-На
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A73A*10
Тип На Производ:
Закрпи

Најдобри понуди..