• Неодамнешно
Печатени лента Лента точка 2.5 cm мал круг точка DIY лак рачно изработени материјал подароци кутија за пакување лента
zoom_in

Печатени лента Лента точка 2.5 cm мал круг точка DIY лак рачно изработени материјал подароци кутија за пакување

DEN 647.52

Количина на стоки
check Тековен


боја:
Видете табела
Техника:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Облека
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Webbing
Ставка опис:
Лента
Статија број:
Печатење точка лента
боја:
Црвена, виолетова, црна, кафена, сина, крем

Најдобри понуди..