• Намалена цена
  • Неодамнешно
Latet мода злато со сјајот француски tulle чипка ткаенина Африкански нето чипка ткаенина за вечер фустан UN36-1(5yards/многу)
zoom_in

Latet мода злато со сјајот француски tulle чипка ткаенина Африкански нето чипка ткаенина за вечер фустан UN36-1(5yards/многу)

DEN 2759.00 4310.40

Количина на стоки
check Тековен


Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) . се користи за фустан ,здолниште ,облека за партијата и на свадба партија,evennings ,црквата се облекуваат ,се наврати облека,
4.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.ширина : 51"/52"
2.
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.Материјал : полиестер/најлон
3.00 /многу
дворови / многу
Топ продажба balck+праска везови француски нето чипка ткаенина за партијата се облекуваат LNL22-2(5yards/многу) Африкански најлон organza мрежа чипка ткаенина US$ 102. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.00 /многу
дворови / многу
Благородна пурпурна цвет дизајн везови француски нето чипка ткаенина со sequins за партијата се облекуваат AN11-2 Африкански мрежа чипка ткаенина US$ 83.00 /многу
дворови / многу
Топ одделение црна+злато цвет дизајн француски нето Чипка Ткаенина со sequinsfor фустан FN2-1(5yards/pc) Африкански organza чипка ткаенина US$ 99.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето.00 /многу
дворови / многу
Топла продажба црна цвет shinning sequins француски нето Чипка Ткаенина FN6-1 Африкански везови orangza крпа за партијата се облекуваат US$ 92. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Најпопуларните црна+кафе цвет sequins француска чипка ткаенина за партијата се облекуваат LNL13-5 Африкански нето чипка ткаенина US$ 100.

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
51/52
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
UN
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Rayon / Најлон
Ткаенина Тип:
нето чипка ткаенина
украсени со:
glitter
Користење За :
партијата облечи
боја:
ние може да се направи различни бои, како сакате

Најдобри понуди..