• Намалена цена
  • Неодамнешно
СЈАЈ Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Темно Црвена Четири Дупки 11.5 милиметри Кол. 100PCs Costura Botones ги красат bottoni botoes
zoom_in

СЈАЈ Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Темно Црвена Четири Дупки 11.5 милиметри Кол. 100PCs Costura

DEN 81.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен

5 милиметри Кол.Смола за Шиење Копчето Scrapbooking Круг Темно Црвена Четири Дупки 11. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи. ви благодариме.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Како Слика
Количина ќе добиете 100 на овој објект во листата цена
Дел Нема D133 AX8
Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Техника:
бисер
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Број На Модел На:
D133AX8
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Големина:
11.5mm
боја:
темно црвено
Употреба:
Шиење Облека Кошула, Палто Занает Копчето

Најдобри понуди..