• Намалена цена
  • Неодамнешно
Трговија на големо 50pcs Висок Квалитет Обоена Лабава Goose Пердув Шарени Декорација Свадба Букет Занает за Дома Декор 15-20cm EED268
zoom_in

Трговија на големо 50pcs Висок Квалитет Обоена Лабава Goose Пердув Шарени Декорација Свадба Букет Занает за

DEN 118.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен

Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за да се разјаснат. Ако ви треба предмети, можете да изберете EMS, DHL, Fed Ex или UPS.
Опис
Количина : 50 КОМПЈУТЕРИ / 6 -8 инчи
Нов и добар квалитет строго disinfectioncleaning услови : 100%
Во процесот на додавање на боја на украсување, ги красат свадба шапка, и цвеќиња.
Да се заштити плаќање
на парите е безбедно, бидејќи ќе даде вашите пари да alibaba глобалната брзо се продава преку веб-страница, бидејќи само откако ќе се добие проект, alibaba глобалната брзо се продава тонг веб страна ќе бидат испратени кон нас. Тоа е тешко за нас да се обезбеди најдобри перформанси стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи.
- ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот, ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно.
ве молиме забелешка : сите линкови означени ЕМС бесплатен превозот, ако сте од Бразил, ние ќе брод од страна на Бразилскиот поштенски услуги EMS, но бидејќи на Бразил, во Бразил
Најбрзо и најбезбедно начин на транспорт. Повеќе брзо и безбедно, треба седум до десет дена, ве молиме контактирајте со нас да плаќаат екстра транспортни трошоци.
3) ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ви благодариме.

Материјал:
Goose Пердув
Бренд Име:
lanshui
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
EED268
Големина:
6-8 inches / 15-20 cm
Материјал:
Goose Пердув

Најдобри понуди..