• Намалена цена
  • Неодамнешно
Француски Нето Чипка Ткаенина Најновите африкански guipure чипка ткаенина со вез мрежа tulle вода бела кабелот Sequins чипка ткаенина M10186
zoom_in

Француски Нето Чипка Ткаенина Најновите африкански guipure чипка ткаенина со вез мрежа tulle вода бела кабелот

DEN 1676.00 3285.60

Количина на стоки
check Тековен

61
/дворот US $ 9.21
/дворот US $ 9.Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро. 2 : Клиентите треба да се потврди доставувањето информации кога цел,причина ние испрати стоката според деталите кои ќе го напушти во aliexress. DHL Express превозот обично се потребни околу 3 до 7 дена.
Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови. 3 : купувачот имаат одговорност да си дозволат на доход и/или должност задолжени од нивните земји, ако не е потребно.77
/дворот US $ 7.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.17
/дворот US $ 6.13
/дворот US $ 8.
Купувачот Литература : 1 : треба да заврши на вашата исплата во рок од 3 дена откако ќе конкурираат на објектот,предизвика акции менуваат брзо.4
/дворот US $ 5.4
/дворот US $ 5.
Минимална цел количество : Минимум цел количество е 5 YD.13
/дворот US $ 7.02
/дворот US $ 5.22
/дворот US $ 7.74
/дворот US $ 5.79
/дворот US $ 8.5
/дворот US $ 6. Ако имате било нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно,Ако имате нешто urgennt да се добие одговор за време на празник, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака. Најдобри желби за Новата Година ! Може да мир,задоволство и среќа биде со вас засекогаш.13
/дворот US $ 7.01
/дворот US $ 5.28
/двор
Добредојде
Ви благодариме за шопинг на нашата продавница - се надеваме дека ќе се ужива купувањето!
Нашиот Сите производи вистински фотографии,обезбедување на квалитет.58
/дворот US $ 9.7
/дворот US $ 10.Ако има потреба од секоја промена,ве молиме да се напомене таму.
Тежина : околу 2kilogram/5yards
Големина : 5 метри во должина
Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет
Превозот време : Ние ќе организира пратка со 3 до 7 дена по испративме на вашата исплата.

Бренд Име:
MY-NI
Техника:
Извезена
Материјал:
organza
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Декорација:
Sequins
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
ALZ-M10181
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
sequin чипка
Употреба:
Модата Облека за Повод Свадба Партија итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
120cm да 130cm
Тежина:
1.7 килограми
Ткаенина тип:
Sequins чипка
Големина:
5 yards in length
MOQ:
5yards
боја:
Бела
Предност:
Брза испорака/Висок квалитет/24 часа услуги

Најдобри понуди..