• Намалена цена
  • Неодамнешно
Q&N лента 7/8inch 22mm Дедо Божиќ ден печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот за коса, лак за коса вратоврска
zoom_in

Q&N лента 7/8inch 22mm Дедо Божиќ ден печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот за коса, лак

DEN 576.00 720.00

Количина на стоки
check Тековен


Се препорачува :
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 7/8inch 22mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на e-пакети : 8-15 дена.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.
В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 3-5working дена.
4.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
5.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Број На Модел На:
22mm
Шема:
Цртан филм
Стил:
Единствен Лик
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..