• Намалена цена
  • Неодамнешно
2mm*10m/тркалаат DIY Природни Јута Twine Јаже рачно изработени Коноп Флорални Свадба Подарок Ознаки Заврши Лента Влакна Јута Занает Оркестарот Лен Јаже
zoom_in

2mm*10m/тркалаат DIY Природни Јута Twine Јаже рачно изработени Коноп Флорални Свадба Подарок Ознаки Заврши

DEN 96.00 119.52

Количина на стоки
check Тековен

2 Ply Боја Памук Twine String Кабелот Јаже Селски Земја Занает Занает Корист Gif DIY Занаетчиски Додатоци Јаже
10m/тркалаат Шарени Хартија Twine String DIY рачно изработени Материјал Дома Декорација Свадба, Роденден Материјали 10 M/тркалаат Многу Бои Памук Пекарски Twine Мрачно Линија за Свадба Партија Корист Подарок Занает Пакет Материјали
100% Сосема Нов
Количина : 1pcs=10 M Материјал : Памук
Боја : Случајни Мешани Големина : 10m/ролна , 2mm
Конверзија : 1cm =0.39 инчен
пакување : 1 пакет =1roll x БОЈА ПАМУК ЈАЖЕ
Примена : Ова 2mm Широк burlap мозок е совршен за карта во донесувањето одлуки и scrapbooking. Овој производ исто така, може да се користи како здрав банер кабелот или да се врзуваат подарок торба затворени.
Додава природен допир да цветни аранжмани, подарок заврши, венци и занает проекти од сите видови.
Забелешка : актуелната објект боја можеби малку поинаква од сликата се прикажани поради осветлување кога сликата е снимен и монитори
Answer : ___________________________ Note :

Број На Модел На:
памук twine
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди..