• Намалена цена
  • Неодамнешно
5/8 Бесплатен превозот Пати Еластична НЕПРИЈАТЕЛ kitty печатени headband headwear hairband diy декорација на големо ОЕМ S111
zoom_in

5/8 Бесплатен превозот Пати Еластична НЕПРИЈАТЕЛ kitty печатени headband headwear hairband diy декорација на

DEN 522.00 715.20

Количина на стоки
check Тековен


Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
ние ќе рефундирање на приемот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Ви благодариме!
Забелешка
1.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет
услуги во надеж дека долгорочна соработка. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.Ви благодариме!. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 3-6 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот.
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота).
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DHK
Ширина:
5/8
Број На Модел На:
S111
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Печатени
Шема:
Печатење
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Најдобри понуди..