• Намалена цена
  • Неодамнешно
4pcs/многу 8cm малку бела снегулка beaded applique кристал монистра цвет кроења за снег чизми облека, торби покажува декорација
zoom_in

4pcs/многу 8cm малку бела снегулка beaded applique кристал монистра цвет кроења за снег чизми облека, торби

DEN 392.00 412.32

Количина на стоки
check Тековен


beaded цвет
големина : околу 8cm.
овие се sewed со рака па големини ќе биде малку различен кај секое парче.
база : бела ткаенина
круг камен : бела кристално
друг камен : acryl во бело
чиста бела монистра : пластични квалитет

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Шие-На,лепак на
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Големина:
8cm
Број На Модел На:
161225001
Обликот:
снегулка

Најдобри понуди..