• Неодамнешно
20 метри Сина и бела серија wrandom испорака на високо квалитетни, памук, чипка мешавина боја дома бижутерија DIY материјали
zoom_in

20 метри Сина и бела серија wrandom испорака на високо квалитетни, памук, чипка мешавина боја дома бижутерија

DEN 176.64

Количина на стоки
check Тековен


Ширина : 1-3.5 cm
Боја : Мешана боја
Забелешка : сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот се должи на разликите помеѓу различни прикази.

боја:
микс стил 20 двор
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
254
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
2.5
Ткаенина Тип:
Voile
Тип На Производ:
чипка
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Извезена
Ширина:
2.5
боја:
мешана боја

Најдобри понуди..