• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Везови Значка Виетнамски Националното Знаме На Виетнам Воена Везени Значки Тактички Печ За Надворешна Облека, Капа Торба
zoom_in

Нови Везови Значка Виетнамски Националното Знаме На Виетнам Воена Везени Значки Тактички Печ За Надворешна

DEN 204.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен

Примена : Облека , Чанти , Чевли, Чанти, Облека,Hairband, Накит ,Партија Декорација, итн. Пакет се вклучени : 1 парче
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
80*50mm
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
BK60030
Бренд Име:
AtSKnSK
Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
8*5cm
orgin :
Кина
Функција:
рачно изработени
Делокруг на примена:
Облека, облека, дом на текстил
дизајн:
Знаме Печ

Најдобри понуди..