• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PC Злато Ѕвезда Sequins Закрпи За Облека, Извезена Железо На Печ Фаза Облека Додаток Applique Значка
zoom_in

1PC Злато Ѕвезда Sequins Закрпи За Облека, Извезена Железо На Печ Фаза Облека Додаток Applique Значка

DEN 49.00 61.92

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
454654
Техника:
Appliqued
Големина:
8cm

Најдобри понуди..