• Намалена цена
  • Неодамнешно
4.68x 10 двор 24 редови слонова коска ABS Имитација Рамен Грб Половина Круг бисер Мрежа Трим Средување на нето Faux Бисери нето монистра Лента
zoom_in

4.68x 10 двор 24 редови слонова коска ABS Имитација Рамен Грб Половина Круг бисер Мрежа Трим Средување на нето

DEN 912.00 1787.52

Количина на стоки
check Тековен


4.68"x 10 двор 24 редови слонова коска ABS Имитација Рамен Грб Половина Круг бисер Мрежа Трим Средување на нето Faux Бисери нето монистра Лента
Должина : 10 Јарди
Ширина : 12cm
Боја : Бела,боја на слонова коска
Пакет се вклучени :
1 Ролна од Круша Мрежа
Ние брод на светот!
Ние генерално брод во рок од 24 часа откако уплата
Ве молиме имајте на ум 1 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот на царинските давачки и 2 : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на 3 : Ако вашата област е далечински во нормален превозот услуга,ние ќе наплаќаат дополнителни превозот цена, можете да ни испратите порака да ја проверите вашата адреса пред цел.
7 дена гаранција за квалитет.Ако мислите дека објектите не се како што е опишано,или скршени предмети за време на породувањето и така натаму,pls контактирајте ме прв,
нејзините моето задоволство за решавање на проблемот со вас,ви благодарам многу!
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве Молиме оставете позитивни повратни информации за нас и 5 ѕвезди НСД резултат.
Нашите автоматски систем ќе го стори истото за вас во една минута.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со објектот, ние ќе се справи со неа во рок од 1 работен ден.

Број На Модел На:
A17
Бренд Име:
МАЛКУ.ЛЕТААТ
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди..