• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бела Чипка Намали растворливи во Вода, везови Чипка Кроење, 6Yards/Многу Petal моделирање Везови Чипка Лента AC889
zoom_in

Бела Чипка Намали растворливи во Вода, везови Чипка Кроење, 6Yards/Многу Petal моделирање Везови Чипка Лента

DEN 662.00 719.52

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата продавница!
Бесплатен превозот од кина пост воздух mail со регистрирани!
широк : 11cm чипка=4.33 инчен(1inch=2.54 см)
Боја : бела Пакет : 6yard/многу. (1yards=0.91 метар или така)
Употреба : Погоден за било DIY Облека,Завеса,Свадба се облекуваат декорација,Дното нишало, Со украси на јаката, Деколте, Здолништа сите се многу убави
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Детални слики

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
4.33 инчен
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Ширина:
11cm

Најдобри понуди..