• Намалена цена
  • Неодамнешно
Производителот на професионални нарачана облека за тока торба резервни копчето торба workbag промена добиваат мал хартија непропустлива
zoom_in

Производителот на професионални нарачана облека за тока торба резервни копчето торба workbag промена добиваат

DEN 5832.00 6480.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено. Дела од висат ознака и ознака за Плаќање 1. Ако ви се надевам дека другите услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае од 14 до 40 работни дена.Ние ќе ви помогне да дизајн,и Ние ќе испрати предлог дизајн за да можете да потврдите по добивањето на плаќање.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис">'s развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ознаките има многу, ве молиме директно се купи. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. [Производ] : Висат ознака и labelfor облека/торби/чевли/облека/багаж/капи/играчки итн. [Пакување] : Обично polybag и картон, или како по клиенти барање Површината Располагање : Генерално постојат 5 опции за површината располагање. [Функција] : Еколошки, не-исчезнува, рециклиран 5. [Масовно Производство] : 3-7 дена(зависи од висат ознака и ознака техника и количина) 12.Купувачите на почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите, ве молиме да ни даде пет ѕвезди, ако сте задоволни за нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Благодарение) 3.Ембос/Deboss 5. Ве молиме не се жали за нас. За нас : Ние сме чесни продавачи на Aliexpress. Големина 2.Откако ќе потврда,Ние ќе започне производство. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.Сјај/Мат Ламиниране 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда. ======== Известување======== Овој производ е Во Парк . Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Облека
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
05
Техника:
Печатени

Најдобри понуди..