• Намалена цена
  • Неодамнешно
3/8 Бесплатен превозот star војна аутизам bang печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација на големо ОЕМ 9mm D175
zoom_in

3/8 Бесплатен превозот star војна аутизам bang печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација

DEN 403.00 619.20

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации.
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота).
ние ќе рефундирање на приемот.Ви благодариме!.Светски најпознатите изложба-Кантонот фер задржете тука секоја година.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот. Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. ОЕМ е достапна,било дизајни и било какви бои може да се направи за вас .Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет
услуги во надеж дека долгорочна соработка.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 4 -6 време на испорака.

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DUWES
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
D175
Ширина:
3/8
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Најдобри понуди..