• Намалена цена
  • Неодамнешно
5/8 Бесплатен превозот Пати Еластична НЕПРИЈАТЕЛ був печатени headband headwear hairband diy декорација на големо ОЕМ S86
zoom_in

5/8 Бесплатен превозот Пати Еластична НЕПРИЈАТЕЛ був печатени headband headwear hairband diy декорација на

DEN 522.00 715.20

Количина на стоки
check Тековен


Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации. Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина.
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота).Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
ние ќе рефундирање на приемот.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Ви благодариме!.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. ОЕМ е достапна,било дизајни и било какви бои може да се направи за вас . Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет
услуги во надеж дека долгорочна соработка. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 3-6 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат.

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
S86
Бренд Име:
DHK
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Печатени
Шема:
Печатење
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Најдобри понуди..