• Неодамнешно
Злато venise чипка намали, златен хеклани трим чипка, булчински чипка, гроздобер чипка 1yard
zoom_in

Злато venise чипка намали, златен хеклани трим чипка, булчински чипка, гроздобер чипка 1yard

DEN 264.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
2cm
Број На Модел На:
чипка намали
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
микс

Најдобри понуди..