• Намалена цена
  • Неодамнешно
5/8 Бесплатен превозот Пати Еластична НЕПРИЈАТЕЛ polka точки chevron печатени headband headwear hairband diy декорација на големо ОЕМ S124
zoom_in

5/8 Бесплатен превозот Пати Еластична НЕПРИЈАТЕЛ polka точки chevron печатени headband headwear hairband diy

DEN 522.00 715.20

Количина на стоки
check Тековен


Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет
услуги во надеж дека долгорочна соработка. ОЕМ е достапна,било дизајни и било какви бои може да се направи за вас .
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота).
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 3-6 работни дена да испорача.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате.Ви благодариме!
Забелешка
1.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот.Ви благодариме!. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DHK
Ширина:
5/8
Број На Модел На:
S124
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Печатени
Шема:
Печатење
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
како слики

Најдобри понуди..