• Неодамнешно
ТОПЛА 40pcs 12mm*20mm Смола ЛАК FlatBack Appliques/Свадба Декорација Diy Занает K246
zoom_in

ТОПЛА 40pcs 12mm*20mm Смола ЛАК FlatBack Appliques/Свадба Декорација Diy Занает K246

DEN 95.04

Количина на стоки
check Тековен


Количина : 4 0pcs
Големина : 12mm*20mm
Боја : се погледне на слика
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Број На Модел На:
K246
Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Тип На Производ:
Други
Големина:
12mm*20mm
боја:
погледни го слика

Најдобри понуди..