• Намалена цена
  • Неодамнешно
5piece Beaded Rhinestones Чипка Јака Applique Железо на Закрпи Чипка Везови Scrapbooking Занает Шиење Додатоци T2045
zoom_in

5piece Beaded Rhinestones Чипка Јака Applique Железо на Закрпи Чипка Везови Scrapbooking Занает Шиење Додатоци

DEN 1267.00 1439.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, венчаница, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : полиестер Големина : Прибл. целосна ширина 28cm/11.02" инчи,целосна должина 35cm/13.78" инчи
Се должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Сина (Истакна : боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на светлината и компјутерски екран) Пакет се Вклучени : 1 X 5 парче закрпи

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
шиење закрпи T2045
Техника:
Beaded
Големина:
width 28cm/11.02 inches,full length 35cm/13.78 inches
боја:
Сина
Декорација:
Чипка, везени
Големина:
ширина 28cm/11.02 инчи,целосна должина 35cm/13.78 инчи
чипка закрпи:
Yes
pacthes Јака :
Yes
извезена закрпи:
Yes
Шиење закрпи:
Yes
Applique Закрпи:
Yes

Најдобри понуди..