• Намалена цена
  • Неодамнешно
Инстант Поправка Комплет Утврдат Патент Универзални Поштенски Спасување Дома, DIY Шиење 6pcs/многу Брзо Инстант Патент Облека Комплет-Црно/Кафе
zoom_in

Инстант Поправка Комплет Утврдат Патент Универзални Поштенски Спасување Дома, DIY Шиење 6pcs/многу Брзо Инстант

DEN 68.00 71.52

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации :
Точка БР : QKY01096
Производ Материјал : Пластични (ПВЦ)
Производ големина :
Мал Патент Големина на : 1.0*2.8*0.85 cm
Медиум Патент Големина на : 1.1*3.4*1.0 cm
Голем Патент Големина на : 1.3*3.6*1.1 cm
Боја : Црна. Кафе
Работи на : Suitcases, Чизми и Чевли, Ранци, Голф Торба, итн.
Пакување : Мало Поле. OPP Вреќа (ве Молиме изберете)
Карактеристики :
1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. Поправки било патент во флеш!
3. Работи на најчестите патент несреќи, вклучувајќи сплит патент песни, скршени лизгачи и до 3 заби кои недостасуваат!
4. Прилепува на секунди и работи како нов!
5. Лесно да се инсталира.
6. Не се потребни алатки. Отстранлив & Еднократно.
7. Може да се започна во средината на патент, zips нанапред и наназад.
8. Нема повеќе заглавени облека, едноставно се олабави завртка за отстранување.
9. Работи на пластика, најлон или метал патентите.
10. 6 Pack 3 Големини : 2x Мали,2x Медиум,2x Големи.
Забелешка : ве Молиме овозможи 1 cm грешка поради прирачник за мерење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Пакет на 6pcs Патентите
ВАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОР!

Големина:
3#
Тип На Производ:
Патентите
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Патент Тип:
Близок-Крај
Број На Модел На:
Патентите
Пластични Тип:
ПВЦ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Мал Патент Големина:
1.0*2.8*0.85 cm
Медиум Патент Големина:
1.1*3.4*1.0 cm
Голем Патент Големина:
1.3*3.6*1.1 cm
боја:
Црна. Кафе
Пакет Се Вклучени:
6 x Патент/Торба
Функција:
Лесно да се инсталира
Работи на:
Suitcases,Чизми и Чевли,Ранци,Голф Торба,итн.
користат за:
Поправки било патент во Флеш!
Точка име :
Универзална Патент
Пакување:
На Мало Поле. OPP Вреќа

Најдобри понуди..