• Намалена цена
  • Неодамнешно
Prajna 5Y 24 Редови Кристал Кристал Украси за Синџири Strass амбуланта корегирање DIY Кристал Applique За Облека на Жените Rhinestones B39
zoom_in

Prajna 5Y 24 Редови Кристал Кристал Украси за Синџири Strass амбуланта корегирање DIY Кристал Applique За Облека

DEN 406.00 451.20

Количина на стоки
check Тековен

-1.20 /метар -1.13 /метар
Prajna 3мм 5 Yard 24 Редови Кристал Кристал Украси за Синџири Strass амбуланта корегирање DIY Кристал Applique За Облека Rhinestones B39
Линија проред : Околу 1.8 mm
Ширина:За 11.8 mm
големината на Кристал : За 3.8 mm
5 Yard : Околу 4.5 Метри
превозот услови ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. (ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail) epacket : 10-30 дена . експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена) Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена (Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без cotact. наплата & се враќа, ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас, ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања . сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
888,ss6,rqcr340,dmc,ss16
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
flatback,pointback,studs,епоксидни монистра
Type1:
aplicador де strass,преносот на топлината дизајни,помине уметност декорации
Type2:
чанти,облека,чевли,ноктите уметност,венчаница,свадба чевли
type3:
кристал колани за фустани,кристал лепило,кристал трансфери
type4:
камења и кристали,кристал ab applique,кристал кристално
type5:
кристал свадба чевли,кристал декорации
type6:
круг,цвет,плоштад,срцето
Type7:
да се шие на кристал со канџи,кристал рамни сандали
Големина:
2mm

Најдобри понуди..