• Намалена цена
  • Неодамнешно
Трговија на големо година Најновите Африкански француски Нето Чипка Ткаенина со Монистра Висок Квалитет на Африкански Tulle Чипка Ткаенина JYN63
zoom_in

Трговија на големо година Најновите Африкански француски Нето Чипка Ткаенина со Монистра Висок Квалитет

DEN 4212.00 5616.00

Количина на стоки
check Тековен

Плаќање : Запад union, Money gram, T/T
Ние снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др.Трговија на големо 2016 година Најновите Африкански француски Нето Чипка Ткаенина со Монистра Висок Квалитет на Африкански Tulle Чипка Ткаенина JYN63
1.
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена после потврда на плаќањето, обично ќе мора во рок од 7-15 работни дена, што зависи од вашата дестинација,ќе ви обезбеди следење на информации,обично можете да ги проверите информациите за 2 дена откако ќе ви испратиме следење на број.Ако стоката не е задоволен,да ја прифатиме наплата или да го промените,но стоката треба да се чува во оригиналното пакување не се користи,превозот и ракувањето цена да не се враќа. Ако сакате да ја врати стоката,клиентите треба да плаќаат за превозот цена што ние ги користиме за испраќање на стоки за вас.
Ние имаме многу дизајни за вашиот референца, pls слободно контактирајте со нас за повеќе дизајни.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет ѕвездички и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ширина : 51"~52" ширина
3.Минимална цел : 150 метри на секоја боја. Можеме да го прифатиме за да се направи прилагодено дизајн.
Продажба-по Услуга :
Ние нудиме инстант 3 дена политика на враќање,ако стока имаат било каква штета,ве молиме ни e-mail на слики,ќе испрати нов сет веднаш штом ќе може да.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи. Ако за жал ќе се најдат предмети да се купи незадоволни, ве молиме обидете се да не контактирате во прв пат, и ние ве уверам дека ние ќе се најде најдобар начин да се направи тоа за вас.

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Ширина:
51/52
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
JYN63
Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
100% Полиестер
Тежина:
2KG
Спецификација:
51/52
Ткаенина Тип:
Вез voile
Употреба:
крпа,униформа,партија,свадба,се облекуваат
Пакет:
5 метри по торба
Место на Потекло:
Кина (Копно)
испорака:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX
Дизајн број:
JYN63
OEM Наредби:
Прифатена

Најдобри понуди..