• Намалена цена
  • Неодамнешно
FENGRISE Свадба Маса Декорација 15cm 25 Метри Сјајот Блескава Tulle Ткаенина се Тркалаат Оркестарот Tulle Здолниште Шиење Мрежа Материјали
zoom_in

FENGRISE Свадба Маса Декорација 15cm 25 Метри Сјајот Блескава Tulle Ткаенина се Тркалаат Оркестарот Tulle Здолниште

DEN 172.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен


НАПОМЕНА :
1.Поради прав обработка на овој производ, со сјајот кој ќе може да падне некои кога ќе го користите, тоа е нормално.
2. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
3.Ве молиме овозможи некои разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Превозот и политика на враќање : 1. Ние ќе обично се продолжи нарачки во рок од 24 часа откако уплата. 2. Кина пост обичен мал пакет плус и Кина пост регистрирани воздух mail зема проценети 15-60 дена. 3. Препорачаните пратки : Aliexpress стандард превозотпостабилна,побезбедна,побрзо. 4. Ние исто така нудиме изразат shippings како DHL, UPS-от, EMS и слично, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте под итно има потреба од тоа или количината е голем. 5. Ние прифаќаме враќа и наплата рок од 15 дена по ред заврши, ве молиме контактирајте со нас. Dropshipping и трговија на големо : 1. Ние капка брод насекаде во светот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми 2. Ние ќе понудиме најдобра цена за промет на големо, и препорачуваме најдобрите пратката. Повратни информации : 1. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го цениме тоа (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди, Превозот време 5-ѕвезди). 2. Доколку производите кои сте ги добиле на беше оштетени или погрешно стилови, ве молиме да не остави никакви негативни повратните информации прво, љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се справи со тоа и да работат надвор на најдобрите решенија, Вашето задоволство е нашиот предлог да се направи подобро.

Функција:
Дише
Ширина:
15CM
Тип:
Tulle Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
tulle се тркалаат
Техника:
Nonwoven
Бренд Име:
FENGRISE
Плетени Тип:
weft
Стил:
Dot
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
organza
Ширина x должина:
6 инчен широк x 25 двор долго

Најдобри понуди..