• Неодамнешно
50pcs Kraft Хартија Подарок Висат Ознаки Ознака Свадба на Божиќ Scallop Етикета Празно Багаж Настан & Партија Материјали
zoom_in

50pcs Kraft Хартија Подарок Висат Ознаки Ознака Свадба на Божиќ Scallop Етикета Празно Багаж Настан & Партија

DEN 47.52

Количина на стоки
check Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : 5*3cm

боја:
brownness, Бела, Црна
Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
Z24
Функција:
Recyled
Употреба:
Облека
Техника:
Печатени
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
хартија ознака
Материјал:
Хартија
Големина:
5x3cm

Најдобри понуди..