• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мека Плетени Eyelash Чипка долна облека Чипка Црно И Бело HGot Продажба Чипка Лента Свадба Декорација 9.5 CM*300CM #11
zoom_in

Мека Плетени Eyelash Чипка долна облека Чипка Црно И Бело HGot Продажба Чипка Лента Свадба Декорација 9.5 CM*300CM

DEN 203.00 232.80

Количина на стоки
check Тековен


Мека Плетени Eyelash Чипка долна облека Чипка Црно И Бело HGot Продажба Чипка Лента Свадба Декорација 9.5 CM*300 CM Една многу е 3 парчиња за дело( 9,5 СМ*300 CM)
Ве Молиме Да Се Напомене :
Сите Yardage Чипка/Ткаенини, Има Намалување Од 3%-5% Во Производство
И Тоа Е се Мери со Рака,
Па Ве Молиме Да Се Овозможи/Ја Прифати Вашата Цел Со 5% Повеќе Или Помалку Количина.
Се Надевам Дека Ќе Се Разбере Sistuation.Ви благодариме

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
Мека Плетени Eyelash Чипка
Ширина:
9.5CM*300CM
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон / Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Бренд Име:
Yackalasi
Техника:
Плетени

Најдобри понуди..