• Неодамнешно
5Yards Бела Ткаенина Чипка Намали Со Злато Флорални Везови Африкански чипка намали ткаенини за Жени
zoom_in

5Yards Бела Ткаенина Чипка Намали Со Злато Флорални Везови Африкански чипка намали ткаенини за Жени

DEN 950.40

Количина на стоки
check Тековен


Оваа lisitng е за 5yards
Боја : Бела и злато

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
ywleiao
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Ширина:
8-10cm
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ткаенина Тип:
Ткаенини
боја:
белата и злато
Материјал:
Чипка

Најдобри понуди..