• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен превозот 100pcs/Пакет 25-30cm /10-12inch Природни Паун Пердуви Летаат Врзување најголемиот Дел Пердуви За Дома Свадба партија Декорација
zoom_in

Бесплатен превозот 100pcs/Пакет 25-30cm /10-12inch Природни Паун Пердуви Летаат Врзување најголемиот Дел Пердуви

DEN 1782.00 1875.84

Количина на стоки
check Тековен


Ако не сте задоволни со нашата објект, pls ни остави активни повратни информации.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.Ние брод предмети преку DHL,EMS,UPS-от,FEDEX,TN или ВОЗДУХОПЛОВНАТА, но ние претпочитаат ЕМС превозот метод.
Ако ви треба голема количина или не се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме да бидат слободни да контакт. Следење на број ќе бидат испратени до вас преку E-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка . погоден за костимот партија, на одмор партија, сценски настапи.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Бесплатен превозот 100pcs/Пакет 25-30cm /10-12inch Природни Паун Пердуви Летаат Врзување најголемиот Дел Пердуви За Дома Свадба партија Декорација
Материјал : Паун пердуви
Боја : Природна паун пердуви
Должина : 25-30cm
Пакување : 100pcs/многу
Се користи за свадба забава, роденден, компанијата партија, ноќта на Вештерките ( фестивал секоја година, на 30-31 октомври), декември.
Превозот :
1.ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.За dispathing непречено и брзо, ние може да брод преку други земји,одлуката на нас е финалето.Ако не исплата на следење на број на E-mail во рок од 7 работни дена од comfirming плаќање, pls проверете ја вашата спам и ги контактирајте со нас.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Сите производи пакување со картон и торби меур за да се избегне оштетување на превозот начин.

Шема:
Суровини
Материјал:
Опашот На Пердув
Број На Модел На:
HF01212
Стил:
Суровини
Големина:
25-30cm
Минималната Количина:
100pcs
кориснички:
Yes
Материјал:
Природни пердуви
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..