• Намалена цена
  • Неодамнешно
1pcs велика БРИТАНИЈА Знаме Закрпи За Облека, Фармерки Англија Везени Железо На Печ Значки Applique Облека Оркестарот Додаток бесплатен превозот
zoom_in

1pcs велика БРИТАНИЈА Знаме Закрпи За Облека, Фармерки Англија Везени Железо На Печ Значки Applique Облека

DEN 204.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен

Примена : Облека , Чанти , Чевли, Чанти, Облека,Hairband, Накит ,Партија Декорација, итн. Пакет се вклучени : 1 парче
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Големина:
80*50mm
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
BK60015
Бренд Име:
AtSKnSK
Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
8cm*5cm
orgin :
Кина
Функција:
рачно изработени
Делокруг на примена:
Облека, облека, дом на текстил
дизајн:
Знамето на велика БРИТАНИЈА

Најдобри понуди..